Tanítók Egyesületének XXVII. szakmai konferenciája

Időpontja: 2017. április 6., csütörtök 8 óra

Helye:  Budapesti Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Ált. Isk. és Gimnázium
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 8. VIII. ker.

„Tanuljunk egymástól, hogy minél jobban taníthassunk.” (Eötvös Loránd)

8–9 óráig REGISZTRÁLÁS
9 órától BEMUTATÓ ÓRÁK A FAZEKASBAN 1–4. osztályban
(magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, ének, rajz, testnevelés )

10.10 – 11.00    A könyvtől a kütyüig
Előadó: Dr. Csépe Valéria pszichológus, kutatóprofesszor, egyetemei tanár , MTA tagja

csepe

11.00 – 12.00   Olvasni értőn és örömmel – irodalom az alsó tagozaton
Előadó:  Dr. Gombos Péter –  Magyar Olvasástársaság elnöke, a Kaposvári  Egyetem tanára

12.00 – 12.30     Ebéd – kávé szünet

12.30 – 13.20 A szövegértés fejlesztésének feladatai, következtetései a PISA felmérés alapján
Előadó:   Dr. Steklács  János – Pallasz Athene Egyetem dékánja, egyetemi tanár, nyelvész

3.20 – 14.10 Szövegfeldolgozáson innen és túl
Előadó: Tóth Beatrix – ELTE TÓK címzetes egyetemi docens

14.10 – 14. 35  Kortárs gyermekirodalom az oktatásban
Előadó: Bosnyák Viktória író

E-mail címünk: tanitokegyesulete@gmail.com

A konferencia részvételi díja: 4000 Ft,  melyet a következő számlaszámra kérünk átutalni: 61200292-12016088 /Polgári Takarékszövetkezet/ – Tanítók Egyesülete.

Természetesen a helyszínen készpénzzel is lehet fizetni.
Az átutalást kérjük legkésőbb 2017 . április 3. –ig megtenni, s erről a befizetési igazolást bemutatni. Az átutaláson kérjük feltüntetni, hogy ki/kiknek a részére történt a befizetés, és az iskola nevét is!

Számlát csak a folyószámlánkra történő átutalás igazolása után áll módunkban kiállítani!