Helyzetjelentés a prózamondó versenyről

IX. Országos prózamondó verseny a Tanítók Egyesülete szervezésében a Budapesti Fazekas Mihály gyakorló iskolából.  90 alsó tagozatos tehetséges, ügyes versenyző, akik az ország különböző pontjáról érkeztek, – még Mátészalkáról is! 14 fős kedves, lelkes zsűri, – ,akikre mindig számíthatunk!
Köszönet a TÁMOGATÓKNAK: Móra Kiadó, Pozsonyi Pagony, Csimota Kiadó, Gödöllői Királyi Kastély, Piatniknak a játékékokat!is s szívesen írole a zsűri nevét is, akiknek ismételten hála és köszönetA zsűri tagjai: Azurák Csaba műsorvezető, főszerkesztő, Bajzáth Mária a Meseközpont szakmai vezetője,író, Bosnyák Viktória író, Both Gabriella író, Frenkó Zsolt, a Pinceszínház igazgatója, színművész, Horváth Károly színművész, Jávorkai Judit drámapedagógus, író, Náray Erika színművész, Nyulász Péter író, Pachmann Péter szerkesztő, műsorvezető, Kazinczy-díjas, Román Judit színművész, Tarczali Judit drámapedagógus, Tóth Auguszta színművész, Várkonyi Zsuzsanna drámapedagógus
versmondo1 versmondo2 versmondo3 versmondo4