Felhívás az V. Országos Prózamondó Versenyre

Felhívás

A Tanítók Egyesülete  V. Országos Prózamondó Versenyt hirdet 6-10 éves korú gyermekek számára négy korcsoportban.

I.      1. osztályosok

II.     2. osztályosok

III.     3. osztályosok

IV.    4. osztályosok

(ha kevés a jelentkező, akkor az 1–2. osztályt és a 3–4. osztályt összevonjuk)

CSAK AZOK A TANULÓK VEHETNEK RÉSZT AZ ORSZÁGOS VERSENYEN,  AKIK MÁR VALAMELY VERSENYEN (területi, kerületi) I. vagy  II. helyezést értek el.

A próza időtartama lehetőleg  ne legyen  3 percnél hosszabb! (Kérjük, a tanítókat segítsenek a tanulóknak a szövegválasztásnál.)

Az értékelés szempontjai között van a tiszta érthető beszéd, az elbeszélés megértése, átélése és a megfelelő előadásmód.

Várjuk azoknak az iskoláknak a jelentkezését, amelyek tanulói már területi, megyei, vagy városi versenyek győztesei voltak. Kérjük elküldeni  vagy elhozni az oklevelek másolatát!

Nevezési határidő: 2012 március 27. kedd

Az országos döntő időpontja:

2012. március 31. (szombat)  10.00 óra

Helyszín: Budapest, VIII. ker.

Horváth Mihály tér 8.

Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Nevezésekben szerepeljen:

Iskola neve, címe:

Tanuló neve és osztálya:

Eddig elért eredménye, helyezése:

Mese címe:

A felkészítő tanár neve:

Nevezési díj: 1000 Ft, mely a helyszínen fizetendő. A nyertesek és felkészítő tanáraik jutalomban részesülnek.

Jelentkezés e-mailen: tanitokegyesulete@gmail.com

vagy levélben:

Tanítók Egyesülete
1082 Bp., Horváth Mihály tér 8.